DPS w Suwałkach"Kalina"

23.01.2019r. „Nasze emocje, nasza praca, nasze życie” – wernisaż prac osób z niepełnosprawnościami w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie
Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w wernisażu prac osób niepełnosprawnych w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej razem z placówkami z Hajnówki, Brańska i Mikołowa – Borowej Wsi. W wernisażu udział wzięli przedstawiciele resortu rodziny – minister Elżbieta Rafalska oraz wiceminister Krzysztof Michałkiewicz, a także prezes Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Marlena Maląg.
Minister Elżbieta Rafalska podkreślała, że cieszy się, że wystawa prac osób niepełnosprawnych w ministerstwie stała się tradycją. Gratulowała artystom ich talentu, cierpliwości, precyzji z jaką wykonane były prezentowane prace, podkreślała, że w każdej z nich zamknięte są emocje i umiejętności wykonawców. Wystawa potrwa do 01 lutego. Cieszymy się, że mieliśmy okazję podzielić się dorobkiem artystycznym naszych mieszkańców i zaprezentować nasz Dom w stolicy.
 
Dom Pomocy Społecznej w Suwałkach ul.Pułaskiego 66